Top 3 artikelen Vismagazine juli 2024

1 augustus 2024 Redactie Food
TOP 3 | NVWA maakt inspecties openbaar: Vier tips voor de visspecialist, wat is er mis in de Oosterschelde? en ‘een eigen visbedrijf runnen lijkt me prachtig’. Wat waren de meest gelezen artikelen op de website van Vismagazine van juli 2024? Dit is de top 3.

1. NVWA maakt inspecties openbaar: Vier tips voor de visspecialist

De Nederlandse Voedsel en Warenautoriteit (NVWA) zet de inspectieresultaten van versspecialisten voortaan online. Wat betekent dit voor de visspecialist en hoe zorg je voor een positieve beoordeling? Vismagazine geeft vier tips.

Naar het artikel

2. Wat is er mis in de Oosterschelde?

Dode en verzwakte Oosterscheldekreeften, mosselen, kokkels en tapijtschelpen… Is er iets mis in de Oosterschelde? Zowel de schelpdiersector als wetenschappers maken zich grote zorgen en willen een onderzoek.

Naar het artikel

3. ‘Een eigen visbedrijf runnen lijkt me prachtig’

Hij werkte in de bouw en was keuken- en autoverkoper, maar geen enkele baan beviel hem echt. Omdat hij zijn bijbaan in een viswinkel altijd leuk had gevonden, besloot David Jan Pluimers in de viswereld aan de slag te gaan. Daar heeft hij nog geen moment spijt van gehad.

Naar het artikel

Altijd op de hoogte blijven?